Czym są implanty implanty stomatologiczne?
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

Implanty stomatologiczne - czym są i czy dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Implanty dentystyczne – czym są implanty i jakie rozwiązania stosuje klinika stomatologiczna?

Implanty dentystyczne to  rozwiązanie, które w najlepszy sposób zastępuje braki w uzębieniu. Implanty, które oferuje klinika stomatologiczna to specjalistyczne tytanowe śruby z najbardziej restrykcyjnymi certyfikatami medycznymi, które chirurg szczękowy wprowadza do kości szczęki lub żuchwy przy użyciu nowoczesnej aparatury. Implanty to baza, na której później umieszczone są korony protetyczne lub protezy. Taka protetyka w klinice stomatologicznej gwarantuje najlepszą jakość i komfort dla pacjenta. Implanty i wykonane protetyczne korony nie tylko są najwygodniejszym rozwiązaniem, ale w codziennym funkcjonowaniu najbardziej przypominają pierwotne warunki anatomiczne czyli korzeń i koronę. Implanty najlepiej zastąpią utracony ząb zarówno pod względem pod względem wyglądu i funkcjonalności.

implanty, implanty stomatologiczne, klinika stomatologiczna, chirurg szczękowy, endodonta, periodontolog, stomatolog, protetyka, dobry protetyk, protetyka, tomografia komputerowa, panorama zębów, pantomografia
Implanty to tytanowe śruby, na których powstaje protetyka. Chirurg szczękowy, periodontolog, tomografia komputerowa to właśnie to co zapewnia klinika stomatologiczna. Bezpieczne wszczepianie implantów.

Czy implanty i protetyka są bezpieczne dla zdrowia?

Implanty w 95% wykonane są z tytanu, ten budulec zapewnia to, że implant zębowy jest biokompatybilny i umożliwia integrację z kością. Dotychczas nie ma doniesień o alergii na implanty i zawarty w nich tytan. Tytan, który zawierają implanty zębowe, w świetle najnowszych badań są najlepszym materiałem jaki stosuje nowoczesna stomatologia.

Klinika stomatologiczna czy gabinet stomatologiczny? Co jest najlepszą alternatywą do wszczepiania implantów?

Wszczepianie implantów wymaga wielospecjalistycznej diagnozy  i interdyscyplinarnej wiedzy. Diagnoza często wymaga udziału kilku specjalistów takich jak chirurg szczękowy, endodonta, periodontolog, doświadczony protetyk oraz diagnostyki radiologicznej jak np. tomografia komputerowa czy pantomograf (panorama zębów). Tylko dobra klinika stomatologiczna daje takie możliwości w jednym miejscu. Daje to maksimum bezpieczeństwa i komfortu dla pacjenta. Dobra klinika stomatologiczna i jej oferta umożliwia swobodny przepływ informacji między konsultującymi specjalistami. Tak właśnie działamy w ATJ co zostało docenione przez pacjentów i wyróżnione w różnych plebiscytach i konkursach.

 

Implanty w ATJ

Oferta

Kontakt

Współczesna stomatologia to coś więcej niż zabiegi lekarskie, ale także coś więcej niż zabiegi beauty. Licówki, implanty, wybielanie zębów i protetyka muszą być piękne!

 

Najlepsza protetyka, licówki, implanty, wybielanie zębów to nie tylko stomatologia, ale także zabiegi upiększające. Warto je wykonywać w Klinice Stomatologicznej!