Klinika Stomatologiczna w Łodzi dla Całej Rodziny! Stomatologia dziecięca i dorosłych- wykonujemy wszystkie zabiegi!
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.

O klinice

Klinika stomatologiczna, która powstała z myślą o komforcie Pacjentów. Stomatologia dziecięca, chirurgia, szczękowa, endodoncja, implanty, tomografia komputerowa i wiele innych!

 

Tworząc Klinikę Stomatologiczną ATJ opieraliśmy się na wieloletnim doświadczeniu, aby każdy szczegół zaprojektować z myślą o wygodzie naszych Pacjentów. Dobry stomatolog dla każdego w dobrej cenie i komfortowych warunkach. Oprócz profesjonalnego leczenia stomatologicznego znajdą tu Państwo udogodnienia pozwalające spędzić niezbędny czas w miłej atmosferze. Poczekalnia została wyposażona w głośniki połączone z odtwarzaczem muzyki oraz telewizor z możliwością wyboru między 30 kanałami telewizyjnymi. W poczekalni można wyświetlać bajki dla najmłodszych pacjentów, ale znajduje się tu również kącik dziecięcy, gdzie mali Pacjenci mogą kolorować przygotowane dla nich kolorowanki. Kącik usytuowany jest bezpośrednio przy wygodnych kanapach, aby zapewnić rodzicom możliwość spędzania czasu z dzieckiem. Lokal wyposażony jest w system wentylacji mechanicznej i klimatyzacji z filtrami biologicznymi. W czasie oczekiwania można napić się krystalicznie czystej wody z jedynego ujęcia głębinowego w Żywcu.

Każdy z trzech foteli stomatologicznych wyposażony jest w osobny telewizor oraz monitor z kamerą wewnątrzustną gotowe by pokazać Państwu efekty naszej pracy. Klinika można wykonać od ręki zdjęcie panoramiczne zębów i rentgen zębów na najnowszej aparaturze Kodak.

Wszystkie udogodnienia służą temu, aby spędzony w klinice stomatologicznej czas mijał w możliwie najprzyjemniejszy sposób.

W ofercie: Stomatologia Dziecięca, Leczenie kanałowe pod mikroskopem, Endodoncja, Protetyka, Chirurgia Szczękowa, Stomatologia Estetyczna, Pracownia RTG w tym tomografia komputerowa zębów, Implanty, Ortodoncja, Periodontologia.

Cztery fotele stomatologiczne to większa swoboda wyboru terminu...

Dobra klinika stomatologiczna w Łodzi? Zapraszamy do ATJ!

Stomatologia dziecięca, chirurgia szczękowa, endodoncja, implanty, ortodoncja i wiele innych! Dla Państwa wygody zdjęcie panoramiczne zębów, rentgen zębów i tomografia komputerowa wykonywana jest w naszej klinice w komfortowych warunkach!

 

Dobra Klinika Stomatologiczna, dobry stomatolog łodź, chirurg szczękowy łódź, chirurgia szczękowa łódź, endodoncja łódź, endodonta łódź, stomatolog dziecięcy, stomatologia dziecięca, tomografia komputerowa,

Dobra klinika stomatologiczna łączy specjalistyczne wykorzystanie nowoczesnej aparatury z maksymalnym komfortem Pacjenta. Czasem konieczna jest tomografia komputerowa!

rentgen zębów, Zdjęcie panoramiczne zębów, RTG zębów, pantomograf łódź, zdjęcie pantomograficzne, tomografia zębów łódź, RTG panoramiczne, panorama zębów łódź, implanty zębów łódź, Stomatologia

Zdjęcie panoramiczne zębów, rentgen zębów i tomografia komputerowa wykonywana jest na miejscu. Pantomograf i tomograf najwyższej klasy w ATJ!

dobry stomatolog dziecięcy łódź, stomatologia dziecięca łódź, stomatolog łódź, klinika stomatologiczna, tomografia zębów łódź chirurg szczękowy łódź, chirurgia szczękowa łódź, rentgen zębów, zdjęcie

Endodoncja pod mikroskopem, chirurgia szczękowa, implanty to tylko niektóre z naszych specjalności...

Klinika Stomatologiczna ATJ to stomatologia dziecięca, implanty, tomografia komputerowa i wiele innych w jednym miejscu!