Łódzka klinika stomatologiczna wyróżniona przez Gala oraz Gentleman!
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

Wyróżnienia dla naszej kliniki zawsze cieszą tak samo!

Nie cieszą tak bardzo dyplomy jak uznanie ze strony Pacjenta - Klinika Stomatologiczna ATJ!

klinika stomatologiczna, implanty, tomografia komputerowa

Klinika stomatologiczna ATJ 1 z 10 najlepszych klinik w Polsce! Stomatologia dziecięca, implanty, leczenie kanałowe i wiele innych w służbie zdrowego uśmiechu!

leczenie kanałowe pod mikroskopem, implanty, klinika stomatologiczna, protetyka, tomografia komputerowa

1 z 5 najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce! Kompleksowe leczenie i diagnostyka radiologiczna! Tomografia komputerowa na miejscu dla wygody Pacjenta!

implanty, tomografia komputerowa, stomatolog, klinika stomatologiczna

1 z 5 najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce! Stomatologia to także endodoncja, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca.

Jako jedyna klinika stomatologiczna w Łodzi zostaliśmy odznaczeni wyróżnieniami jednej z najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce przez trzy kolejne lata! Jesteśmy najbardziej lubianą stomatologią w Łodzi na fb. Wszystkie te sukcesy świadczą o uznaniu dla naszej dbałości o najwyższe standardy leczenia, dbałość o precyzję i bezpieczeństwo oraz o przywiązywaniu szczególnej uwagi do komfortu Pacjenta!

 

Leczymy kompleksowo i interdyscyplinarnie! Posiadamy pełną diagnostykę radiologiczną, w tym tomograf komputerowy.

 

Od początku naszej działalności dążyliśmy do stworzenia wyjątkowego miejsca dla Pacjentów, gdzie znajdzie lekarzy i specjalistów, którzy obejmą go i jego rodzinę kompleksową opieką zdrowotną bez konieczności poszukiwania lekarzy w różnych placówkach. Dzięki współpracy ze znakomitymi lekarzami ten cel został osiągnięty w krótkim czasie. Nasz zespół tworzą znakomici lekarze z zakresu stomatologii zachowawczej, endodonci, chirurdzy szczękowi i implantolodzy, ortodonci, protetycy, periodontolodzy. Zajmujemy się leczeniem od stomatologii dziecięcej po skomplikowane zabiegi chirurgiczne i implanty. Posiadmy własną pracownię radiologiczną, która daje możliwość pełnej diagnostyki. Doświadczony zespół elektroradiologów wykonuje zdjęcia pantomograficzne, RTG zębów, tomografię komputerową żuchwy, szczęki lub pojedynczego zęba. Naszą misją jest podnoszenie świadomości zdrowotnej dlatego konsultacje ogólnostomatologiczne są bezpłatne i ogólnodostępne.

 

Dlatego ze szczególnym sentymentem patrzymy na nasze wyróżnienia, bo wiemy ile pięknych uśmiechów udało nam się naprawić, poprawić lub upiększyć! Ile wspólnych chwil spędzonych z Pacjentami wpłynęło na te wyróżnienia!

 

Umów się na konsultację!

Oferta