Stomatolog dla ciebie w klinice stomatologicznej ATJ.
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

W ATJ klimat zawsze dobry! Leczenie w klimatyzowanych warunkach...

Leczenie stomatologiczne o każdej porze roku w komfortowych warunkach.

implanty łódź, protetyka łódź, stomatologia dziecięca łódź, klinka stomatologiczna, dobry stomatolog łódź, stomatologia łódź, pantomograficzne RTG łódź, rentgen zębów łódź, protetyk łódź
Stomatologia w klinice stomatologicznej ATJ to stale dobry klimat niezależnie od pory roku. Implanty zębów, stomatologia dziecięca, protetyka, RTG, pantomograficzne RTG. ATJ zaprasza na bezpłatne konsultacje!

Klimatyzacja może powodować przeziębienie, anginy a nawet zapalenia oskrzeli. Nagłe wyziębienie organizmu nie jest korzystne, jeśli dzieje się to kilkakrotnie w ciągu dnia. Często tak jest, gdy włączamy klimatyzację na największą wydajność zaraz po wejściu do samochodu w upalne dni.

Ciało należy schładzać powoli! Dlatego w naszej klinice stomatologicznej stosujemy dwustrefową klimatyzację. Umiarkowanie chłodna temperatura w poczekalni i niższa na salach klinicznych eliminuje ryzyko zbyt gwałtownego obniżenia temperatury ciała. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają filtry biologiczne w wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Regularne przeglądy i czyszczenie jednostek to podstawa. Często o tym zapominamy w samochodach. Nie wiąże się to z oszczędnością, bo w wielu przypadkach pociąga za sobą konieczność opuszczania dni pracy.


Najważniejszy w użytkowaniu klimatyzacji jest umiar! Zaraz po jej uruchomieniu nie można ustawić jej na max.

Klinika stomatologiczna ATJ to nie tylko dobry stomatolog dla ciebie! To leczenie od implantów po stomatologię dziecięcą przez zespół profesjonalistów, dla którego dbałość o każdy szczegół jest wizytówką naszej kliniki...

Implanty, protetyka czy stomatologia dziecięca zawsze z dbałością o każdy szczegół!