Tomografia komputerowa. Najwyższej jakości - Łódź
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

Tomografia szczęki, tomografia żuchwy czy tomografia zęba dla każdego!

Tomografia szczęki, Tomografia Zębów, Tomografia Zęba to nie wszystko co oferuje Tomografia Stomatologiczna!

Tomografia zębów, tomografia szczęki, tomografia zęba w Klinice Stomatologicznej!

tomografia stomatologiczna, tomografia zębów, tomografia komputerowa, tomografia szczęki, implanty, tomografia żuchwy, tomograf komputerowy, leczenie kanałowe, ortodoncja, protetyka'''
Tomografia stomatologiczna w Klinice Stomatologicznej ATJ to najwyższy standard bezpieczeństwa! Tomografia zęba w leczeniu kanałowym, chirurgii szczękowej, ortodoncji. Protetyka specjalistyczna i implanty.

Tomografia komputerowa w stomatologii to najwyższy standard diagnostyczny. Każda dobra klinika stomatologiczna z czasem staje wobec potrzeby poszerzenia diagnostyki radiologicznej, a najlepszym rozwiązaniem jest właśnie tomografia szczęki, tomografia żuchwy lub tomografia zęba. Tylko szczególne przypadki pacjentów (podwyższonego ryzyka) wymagają wykonania tomografii komputerowej, a decyzja o jej wykonaniu jest podyktowana zasadą najwyższego bezpieczeństwa pacjenta! Sytuacje, w których badanie radiologiczne np. pantomograficzne RTG zębów ujawnia zmiany w żuchwie czy szczęce. Najszybsza weryfikacja takich zmian możliwa jest po wykonaniu tomografii komputerowej. Stomatologia już dawno przestała być niedocenianą dziedziną medycyny, a stomatolog tylko dentystą wypełniającym "dziury w zębach".

 

Dobry stomatolog w klinice stomatologicznej to specjalista, z którego konsultacji korzystają przed zabiegami kardiochirurg, kardiolog, ginekolog czy położnik. Od dobrego stomatologa oczekuje się pełnego profesjonalizmu, co obejmuje również pełną diagnostykę w zakresie jego dziedziny. Dlatego nie powinno dziwić, kiedy stomatolog kieruje na tomografię komputerową mając wątpliwości co do obrazu radiologicznego w RTG zębów.

Tomografia stomatologiczna i jej zastosowanie. Tomografia zębów, Tomografia szczęki i Tomografia zęba najnowszym aparatem!

 

Tomografia komputerowa zębów w stomatologii znajduje zastosowanie u każdego pacjenta, ale szczególnie często jest wykonywana w następujących przypadkach:

  • implanty zębów

  • leczenie kanałowe w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem

  • chirurgia szczękowa

  • chirurgia stomatologiczna

  • ortodoncja

  • periodontologia

  • protetyka specjalistyczna

 

Dobry stomatolog w klinice stomatologicznej wie jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa, bo nowoczesna stomatologia to nie jest proste leczenie zębów. Każdy pacjent oczekujący maksymalnej troski i bezpieczeństwa powinien być świadom możliwości wykonania tomografii komputerowej, bo zaniechania w zakresie diagnostyki mogą prowadzić do poważnych konsekwencji!

Klinika stomatologiczna ATJ udostępnia możliwość wykonania tomografii komputerowej szczęki, tomografii komputerowej żuchwy lub zęba. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy pacjentowi z poszanowaniem jego prawa do wyboru.

 

Zobacz także Jak przebiega tomografia szczęki

Tomografia komputerowa - Klinika Stomatologiczna ATJ

 

 

Tomografia Stomatologiczna --> Zobacz

Oferta ATJ