Najlepsze kliniki stomatologiczne w Polsce!
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

Klinika Stomatologiczna ATJ ponownie wśród 5 najlepszych klinik w Polsce!

Stomatolog dla Ciebie w 1 z 5 najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce!

klinika stomatologiczna, stomatolog łódź, dentysta łódź, tomografia komputerowa, tomografia zębów łódź, RTG pantomograficzne łódź, panorama zębów łódź, chirurg stomatolog łódź

Pięć najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce wg Gentleman, magazynu skierowanego do mężczyzn sukcesu!

Naszym Pacjentom dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby nasza klinika była miejscem, gdzie staranność i najwyższa jakość leczenia jest standardem a nie luksusem!

implanty łódź, stomatolog łódź, klinika stomatologiczna, tomografia komputerowa, leczenie kanałowe łódź, otrodonta łódź, chirurg szczękowy łódź, periodontolog łódź, endodonta, tomografia komputerowa

Klinka stomatologiczna ATJ w magazynie Gentleman. Stomatologia od stomatologii dziecięcej po implanty. Nowoczesna tomografia komputerowa i RTG pantomograficzne.

Stomatolog łódź, dentysta łódź, implanty łódź, klinika stomatologiczna, ortodonta łódź, protetyk łódź, chirurg szczękowy łódź, tomografia zębów łódź, tomograf komputerowy łódź, RTG pantomograf

W klinice stomatologicznej ATJ każdy stomatolog udzieli profesjonalnego leczenia! Zaufanie Pacjentów to nasz główny cel! Dentysta w ATJ dla Ciebie...

stomatolog łódź, dentysta lódź, tomografia komputerowa, tomograf komputerowy, klinika stomatologiczna,

ATJ to miejsce, gdzie leczenie przy zastosowaniu najlepszych metod i materiałów to standard a nie luksus! Stomatolog przedstawi Ci wszystkie możliwości!

W ATJ bezpłatne konsultacje to w stała oferta! Zapraszamy; lepiej skonsultować się o jeden raz za dużo niż za mało...Umów się na bezpłatną konsultację!

Oferta ATJ

Stomatolog łódź, dentysta łódź, implanty łódź, klinika stomatologiczna łódź, ortodonta łódź, chirurg szczękowy łódź, tomografia zębów łódź, tomograf komputerowy łódź, RTG pantomograficzne'
Stomatolog dla Ciebie w 1 z 5 najlepszych klinik stomatologicznych! Stomatolog dziecięcy, chirurg, endodonta, ortodonta, periodontolog, protetyk to nasz stały zespół, który wspiera nowoczesny tomograf komputerowy, RTG pantomograficzne!

Stomatolog w ATJ udzieli wszelkich odpowiedzi dotyczących stanu zdrowia jamy ustnej i stworzy plan kompleksowego leczenia w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze metody! W skład naszego zespołu wchodzą także endodonta zajmujący się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ortodonta, periodontolog specjalizujący się w chorobach błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia, specjalista protetyk, który w razie konieczności zaplanuje profesjonalną odbudowę zębów. Chirurg szczękowy w ATJ to specjalista, którego zakres leczenia wykracza znacznie poza usuwanie zębów. Jego działania to m.in. podnoszenie dna zatoki, przeszczepianie bloczków kostnych, implanty czy podsypywanie kością, gdy implanty mają trudne warunki podparcia. W szczególnych przypadkach konsultujemy się z lekarzem internistą i psychologiem dziecięcym.

Lekarze pracujący w ATJ są doskonale przygotowani do kompleksowego leczenia pacjentów. Stomatologia w ATJ daje więcej korzyści niż dentysta!

Stomatolog, Implanty, Protetyka, Endodonta, Ortodonta, Periodontolog, Stomatolog dziecięcy! Tomografia komputerowa iRTG pantomograficzne na miejscu!

 

Polub nas na Facebook'u i śledź nowości! 

ATJ najbardziej lubiana stomatologia w Łodzi!