Komputerowe znieczulenie - bezbolesne leczenie zębów. Klinika stomatologiczna ATJ w Łodzi
Nowoczesne centrum, doświadczeni specjaliści.
« Wróć...

Boisz się znieczulenia? Wypróbuj komputerowe znieczulenie!

komputerowe znieczulenie łódź, stomatolog dziecięcy łódź, stomatologia dziecięca łódź, chirurg szczękowy łódź, chirurgia szczękowa łódź, endodonta łódź, endodoncja łódź, lecznie kanałowe łódź, panora
SleeperOne dla zwiększenia komfortu może stosować stomatolog dziecięcy, chirurg szczękowy, endodonta, periodontolog. SleeperOne można stosować wszczepiając implanty zębów!

Znieczulenie nie musi wiązać się z nieprzyjemnymi doznaniami. Dobra klinika stomatologiczna zapewnia możliwość bezbolesnego komputerowego znieczulenia. Znieczulenie podawane jest pod kontrolą mikroprocesora, który stale mierzy ciśnienie w tkankach i automatycznie dopasowuje szybkość podawania znieczulenia. Eliminuje to całkowicie nieprzyjemne doznania związane z przygotowaniem do zabiegu. Uniwersalność systemu sprawia, że może go stosować zarówno stomatolog, jak i chirurg szczękowy, endodonta, periodontolog, ortodonta czy stomatolog dziecięcy. Znieczulenie można stosować nawet wszczepiając implanty zębów. Klinika stomatologiczna ATJ daje możliwość komputerowego znieczulenia urządzeniem SleeperOne S4. Jego dodatkowym atutem w leczeniu dzieci i osób z fobią jest wygląd w niczym nie przypominający strzykawki. Dzieci często na sam jej widok reagują płaczem, dlatego Sleeperowi nadano zupełnie inną formę. Przypomina długopis, w którym stosowana jest mikroigła.

 

Czy da się obyć bez igły?

Niestety nie. Aby skutecznie podać znieczulenie niezbędne jest jej zastosowanie, ale bez obaw! Ukłucie komara boli bardziej niż znieczulenie komputerowe. Jeśli jeszcze nigdy z niego nie korzystałeś, spytaj swojego stomatologa!

Dobra klinika stomatologiczna zadba o Twój komfort na każdym etapie leczenia! Wiąże się to nie tylko z posiadaniem wszystkich specjalistów oraz tym czy na miejscu można wykonać zdjęcie panoramiczne zębów i rentgen zębów. Dobra klinika stomatologiczna zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii stosowanych w stomatologii na świecie. Taką technologią w dziale znieczuleń jest właśnie komputerowe znieczulenie!