Tomografia komputerowa. Najwyższej jakości - Łódź
« Przejdź do bloga

Tomografia szczęki, Tomografia Zębów, Tomografia Zęba to nie wszystko co oferuje Tomografia Stomatologiczna!

tomografia zęba, tomografia zębów, tomografia szczęki łódź, tomografia komputerowa,

Tomografia zębów, tomografia szczęki, tomografia zęba w Klinice Stomatologicznej!

tomografia stomatologiczna, tomografia zębów, tomografia komputerowa, tomografia szczęki, implanty, tomografia żuchwy, tomograf komputerowy, leczenie kanałowe, ortodoncja, protetyka'''

Tomografia stomatologiczna w Klinice Stomatologicznej ATJ to najwyższy standard bezpieczeństwa! Tomografia zęba w leczeniu kanałowym, chirurgii szczękowej, ortodoncji. Protetyka specjalistyczna i implanty.

Tomografia komputerowa w stomatologii to najwyższy standard diagnostyczny. Każda dobra klinika stomatologiczna z czasem staje wobec potrzeby poszerzenia diagnostyki radiologicznej, a najlepszym rozwiązaniem jest właśnie tomografia szczęki, tomografia żuchwy lub tomografia zęba.

Tylko szczególne przypadki pacjentów (podwyższonego ryzyka) wymagają wykonania tomografii komputerowej, a decyzja o jej wykonaniu jest podyktowana zasadą najwyższego bezpieczeństwa pacjenta! Sytuacje, w których badanie radiologiczne np. pantomograficzne RTG zębów ujawnia zmiany w żuchwie czy szczęce. Najszybsza weryfikacja takich zmian możliwa jest po wykonaniu tomografii komputerowej. Stomatologia już dawno przestała być niedocenianą dziedziną medycyny, a stomatolog tylko dentystą wypełniającym "dziury w zębach". Dobry stomatolog w klinice stomatologicznej to specjalista, z którego konsultacji korzystają przed zabiegami kardiochirurg, kardiolog, ginekolog czy położnik. Od dobrego stomatologa oczekuje się pełnego profesjonalizmu, co obejmuje również pełną diagnostykę w zakresie jego dziedziny. Dlatego nie powinno dziwić, kiedy stomatolog kieruje na tomografię komputerową mając wątpliwości co do obrazu radiologicznego w RTG zębów.

Tomografia stomatologiczna i jej zastosowanie. Tomografia zębów, Tomografia szczęki i Tomografia zęba najnowszym aparatem!

Tomografia komputerowa zębów w stomatologii znajduje zastosowanie u każdego pacjenta, ale szczególnie często jest wykonywana w następujących przypadkach:

  • implanty zębów
  • leczenie kanałowe w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • chirurgia szczękowa
  • chirurgia stomatologiczna
  • ortodoncja
  • periodontologia
  • protetyka specjalistyczna

Dobry stomatolog w klinice stomatologicznej wie jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa, bo nowoczesna stomatologia to nie jest proste leczenie zębów. Każdy pacjent oczekujący maksymalnej troski i bezpieczeństwa powinien być świadom możliwości wykonania tomografii komputerowej, bo zaniechania w zakresie diagnostyki mogą prowadzić do poważnych konsekwencji!

Klinika stomatologiczna ATJ udostępnia możliwość wykonania tomografii komputerowej szczęki, tomografii komputerowej żuchwy lub zęba. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy pacjentowi z poszanowaniem jego prawa do wyboru.

Zobacz także Jak przebiega tomografia szczęki

Tomografia komputerowa - Klinika Stomatologiczna ATJ